MŪSDIENĪGS INVENTĀRS TAVIEM SVĒTKIEM

telts nomaDrīz vien sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē , ka arī būs jārīko un jāapmeklē dažādus pasākumus. Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ ikviens var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos nomas pakalpojumus.
Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs piemērotākā izvēle – pieejamas dažādas teltis, tādejādi katrs varēs atrast visoptimālāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru atzinīgi novērtē daudzi pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja nepieciešami arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma – laba iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, kāds tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt aprīkojumu pēc pasākuma beigām.

Bet varbūt tu esi iecerējis uzrīkot atmiņā paliekošu ballīti draugu lokā? Akurats.lv piedāvājumā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai uzrīkotu labu pasākumu !

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Akurats.lv komanda nodrošina gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

Comments are Disabled