ZOBU BREKETES SKAISTIEM ZOBIEM – IZVĒLIES ZOBĀRSTNIECĪBU DENTAL ART!

zobu breketesJa Jums vajadzīgi zobārsta pakalpojumi, apmeklējiet zobārstniecības klīniku Dental Art un savā izvēlē būsiet uz pareizā ceļa! Šeit nodrošināta iespēja tikt pie valdzinoša smaida, kā arī iegūt veselus un skaistus zobus. Dental Art piedāvā dažāda veida profilaktiskas un zobu atjaunošanas procedūras, kuras uzlabos Jūsu zobu veselības stāvokli un veicinās to ilgstošāku kalpošanu.

„Dental Art” zobārstniecība piedāvā daudzveidīgu pasākumu kompleksu, kas garantē zobu veselības uzturēšanu maksimāli augstā līmenī. Pieredzējuša speciālista konsultācija, ortopantomogramma un ārstēšanas plāna izveidošana – tie ir paši pirmie, ļoti svarīgie soļi veiksmīgam un kvalitatīvam zobu, smaganu un sakodiena ārstēšanas procesam. “Dental Art” Jums to sniegs! Klīnikā pacientus pieņem visaugstākās kvalifikācijas stomatologi, un implantololoģijas, ortodontijas, periodontoloģijas un sejas-žokļu ķirurģijas speciālisti. Atnāciet un gūsiet pārliecību, ka Jūsu mutes veselības un zobu problēmas ir atrisināmas!

Zobu protezēšana ļauj kvalitatīvi restaurēt zaudētus dabīgos zobus, atjaunojot to funkcijas un vizuāli estētiskās īpašības. Zobu protezēšanā tiek izmantotas gan izņemamās zobu protēzes (zobu plates), gan neizņemamas konstrukcijas – kā zobu kroņi un zobu tilti. Pēc pacienta izvēles var tikt izgatavoti dažādu veidu kroņi un tilti: lietie metāla, metālkeramikas, cirkonija, cirkonijkeramikas, un keramiskie. Pieprasīta ir arī zobu restaurācija ar venīriem (porcelāna plāksnītēm), ko nostiprina uz zobu priekšējās virsmas.

Dental Art klīnikā tiek piedāvāta augstākās kvalitātes zobu implantēšana. Zobu implanti tiek veidoti no bioloģiski saderīga, cilvēka audiem draudzīga titāna, tādēļ pacientiem ar pietiekami labu veselību un atbilstošas zobu higiēnas ievērošanas gadījumā implanti visu mūžu. Atšķirībā no tradicionālajām  protezēšanas metodēm, zobu implanti ir fizioloģiski daudz atbilstošāki  dabīgajai mutes dobuma struktūrai un ļauj pilnībā saglabāt īstajiem zobiem piemītošo estētisko izskatu un funkcijas.

 

BREKETES PAREIZAM SAKODIENAM

Ja zobi palēnām zaudējuši dabīgo baltumu un iekrāsojušies dzeltenīgi vai tumši (piemēram, smēķēšanas vai kafijas iedarbībā), viena no pašām iedarbīgākajām metodēm zobu vizuālā izskata uzlabošanai ir zobu balināšana. Minētās procedūras laikā ar speciāla balinošā gela iedarbību tiek sašķelta nepievilcīgā zobu pigmentācija, un tās rezultātā emaljas tonis kļūst manāmi gaišāks. Bet ortodonts, izmantojot speciālas ortodontiskās plates vai zobu breketes novērsīs nepareizu zobu sakodienu, kas radies nepareizas žokļu attiecības vai zobu augšanas īpatnību dēļ. Breketes ir risinājums, ja nepieciešama zobu taisnošana.

 

Lai pacients varētu izvēlēties piemērotāko ārstniecības metodi, pirms zobārsta pakalpojuma veikšanas pacients vienmēr tiek informēts par ārstēšanas iespējām. Gluži tāpat speciālisti sniegs konsultāciju par pareizu mutes dobuma kopšanu un kopšanas līdzekļu izvēli. Ar mūsdienīgām zobārstniecības metodēm Jūs varēsiet iegūt veselus zobus un burvīgu smaidu. „Dental Art” klīnikas speciālisti Jums palīdzēs to īstenot!

 

 

 

Comments are Disabled