Vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

Dzīve ir negaidītu notikumu pilna un steidzami izdevumi vairs nemaz neizbrīna. Mums katram ir savs variants, kā šādas situācijas atrisināt. Varbūt par atbildi var kļūt kredīti online.

Kredīti online ir pārsvarā tiek izmantoti tad, kad nauda nepieciešama iespējami drīz. Tomēr šāds kredīta aizdevums nav atbilde visiem un arī ne visās situācijās. Pirmkārt kredīta aizdevums izveidots neatliekamu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas pieejams tiem, kuriem ir oficiāli ienākumi.

Kredītam mēdz pieteikties cilvēki ar dažādu pieredzi, tādēļ nereti izskan jautājums, kur un vai vispār tiek piešķirts kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur nozīmīgākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vēl viens faktors, kas nosaka – ātrais aizdevums būs pieejams vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Visbiežāk ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem pieejams kredīts no 18 gadu vecuma.
Kādēļ populārāks ir Kredīts no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, vairums kredītdevēju vienojušies par praksi savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču tas neizslēdz iespēju aizdevumu noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadu vecuma vai no 19 gadiem būs ierobežotā skaitā.

Kas atbilstošāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši maza, noderīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts parasti jāatmaksā pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Būtiski arī – jaunajiem klientiem maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek ņemts otro un pārējās reizes. Savukārt lielāku mērķu sasniegšanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda tipa ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatdod saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, apzinies savas vajadzības un izvērtē iespējas.

Cik svarīgi ir aizņemties pārdomāti

Saņemt aizdevumu nekad vēsturē nav bijis tik parocīgi, kā šobrīd – tehnoloģiju attīstība garantē, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir tikai dažu klikšķu attālumā – vienmēr, kad rodas tāda vajadzība. Un tomēr – ērtības neatbrīvo no atbildības. Lai neradītu sev negatīvas sekas, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties turpmāk, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi piešķirts netiek, izvērtē gan patieso situāciju, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā laikā.

 

https://www.viasms.lv/

Comments are Disabled