SERVISA PAKALPOJUMI PASĀKUMIEM – TELTS NOMA UN GĀZES SILDĪTĀJI

Pasākumu organizēšanai ārā, vērts padomāt par piemērotu telti. Te noderīga var būt telts noma, kas ļaus izbaudīt pasākumu, neatkarīgi no laika apstākļiem. Protams, tik pat noderīgs būs arī papildus aprīkojums.

Telts noma ļauj izvēlēties piemērotāko risinājumu tieši konkrētajai situācijai, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.
Telts noma var noderēt dažādos pasākumos, piemēram, kāzās. Protams, tas nozīmē, ka aprīkojums jāizvēlas sevišķi rūpīgi, tādēļ labāk izvēlēties uzticamu un drošu pakalpojuma sniedzēju.

AUKSTĀKĀ LAIKĀ BŪS NODERĪGA GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Telti var aprīkot arī ar gāzes sildītāju. Tas nodrošinās papildus komfortu.
Ja šo pakalpojumu pasūtat pie profesionāļiem, tad gāzes sildītāju noma nodrošinās gan gāzes sildītāju piegādāšanu un uzstādīšanu, gan gāzes balonu nodrošināšanu.

PIE PROFESIONĀLIEM UZŅĒMUMIEM BŪS IESPĒJAMA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja plānots, ka pasākumā tiks pasniegti dzērieni, labs risinājums būs bāra letes noma. Bāra letes noma dos iespēju pasniegt kokteiļus jebkur, kur tas būs vajadzīgs – kaut vai pasākuma pašā vidū. Bāra letes noma tāpat dos iespēju izvēlēties ērtāko bāra letes dizainu tādā veidā, lai lete būtu ne vien skaista, bet tāpat arī ērta dzērienu gatavotājiem.

Lai vai kas Jums vajadzīgs – bāra letes noma, gāzes sildītāju noma vai telts noma – izvēlieties iegūt pakalpojumus no profesionāļiem!

Comments are Disabled