NOJUMES ĪRE – ABSOLŪTA NEPIECIEŠAMĪBA PASĀKUMIEM ĀRĀ

Nojumes īre ir serviss, kas interesēs it visus, kas gada siltajā laikā grib rīkot pasākumus ārpus telpām. Tomēr der neaizmirst, ka pasākumu servisa ekspertu pakalpojumu klāstā būs arī dažādi papildpakalpojumi, piemēram, bāra letes noma un gāzes sildītāju noma.

Sāciet ārpustelpu pasākuma plānošanu ar to, ka izvēlieties, kādas tieši nojumes īre Jums būs nepieciešama. Ja pat esat salīdzinoši pārliecināti par patīkamiem laika apstākļiem, tādā gadījumā Jums iespējams noderīga ir mazas nojumes īre. Taču pasākumiem ar lielu cilvēku skaitu, kas norisinās neprognozējamos laika apstākļos, būs noderīga apjomīgas slēgtās nojumes īre.

KĀZU TELTS NOMA PIE SPECIĀLISTIEM IR DROŠĀKA

Kāzu svinības ārā ir jauna tendence visā pasaulē, un šada specifiska veida pasākumiem nederēs vienkāršas nojumes īre – tāpēc Jums būs vajadzīga greznas kāzu telts noma. Kāzu telts noma no vienkāršākas nojumes īres atšķirsies ar faktu, kāzu sivībām tiks piedāvātas īpaši svinīgas un skaisti rotātas teltis. Lai būtu pārliecināti par svinību veiksmīgu norisi, ieteicams, lai kāzu telts noma būtu uzticēta pieredzējušam ekspertam.

Piedāvājumu aplūko šeit- http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/

VIESU KOMFORTU PALĪDZĒS PADARĪT LABĀKU GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Lai Jūsu sarīkojums būtu ne vien glīts, bet arī baudāms apmeklētājiem, ir ieteicams pasūtīt tādu servisu kā gāzes sildītāju noma. It īpaši rudens vai agra pavasara pasākumu laikā mēdz kļūt vēss un it īpaši dāmas plānās kleitās var sākt justies nepatīkami – tad gāzes sildītāju noma varēs izglābt kopējo vakara noskaņu. Tādā gadījumā, ja šādu aprīkojumu pasūtat pie profesionāļiem, tad gāzes sildītāju noma nodrošinās ne vien sildītāju piegādi un uzstādīšanu, bet arī gāzes balonu nodrošināšanu.

BĀRA LETES NOMA NODERĒS PASĀKUMIEM VAKARĀ

Ja Jūsu organizētais pasākums ārā notiek vakara pusē un tur plānota stiprāku dzērienu lietošana, labs aprīkojuma pakalpojums būs bāra letes noma. Bāra letes noma ļaus gatavot dzērienus jebkur, kur tas ir vajadzīgs – kaut vai pasākuma vidū. Bāra letes noma tāpat ļaus izvēlēties praktiskāko letes dizainu tā, lai tā izskatītos ne tik vien skaista, bet arī parocīga dzērienu gatavotājiem.

Izvēlieties pakalpojumu nodrošinātaju, kas varēs nodrošināt maksimālo un kura pakalpojumu klāstā ir gan gāzes sildītāju noma, gan nojumes īre un bāra letes noma, jo tad varbut varēsiet dabūt arī patīkamu apjoma atlaidi savam pasūtījumam!

Comments are Disabled