MEKLĒJAT HIGIĒNAS PRECES? APLŪKOJIET, KO PIEDĀVĀ TEKSTILA SERVISS UN IZDARIET SAVU IZVĒLI!

Ieejas durvis un to apkārtne ir viena no visnetīrākajām vietām – īpaši publiskajā telpā. Aizturēt netīrumus var gumijas paklāji.. Gumijas paklāji tiek ražoti no nostiprinātas nitrilgumijas, tādēļ tie kalpos ilgi un labi.

Vienmēr tīrs paklājs ar paklāju nomu

Lai paklājs labi kalpotu, periodiski jāveic tā apkope. Maināmo paklāju noma ir parocīgs risinājums.Dodot priekšroku šim pakalpojumam, varēsiet nedomāt par paklāju tīrīšanu! Paklāju piegāde, netīro paklāju nomaiņa un tīrīšana – tas viss ir maināmo paklāju noma. Maināmo paklāju noma būtiski pagarina tā kalpošanas laiku, turklāt tā ietaupa Jūsu laiku un samazina arī saimnieciskos izdevumus.

Viss tīrām tualetes telpām

Ikvienam patīk tīras, sakoptas telpas, tāpēc higiēnas produkti ir ļoti noderīgi. Mūsdienās ir pieejami funkcionāli un vienlaikus videi draudzīgi higiēnas produkti. Tie tiek ražoti , izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tos droši var izmantot arī mazi bērni un cilvēki ar dažādām alerģijām.

Putu ziepju dozators roku tīrībai

Ja Jums šķiet, ka šķidrās ziepes beidzas ātrāk, kā vajadzīgs, putu ziepju dozators var kļūt par labu risinājumu – tas palīdzēt ietaupīt gan ziepes, gan ūdens patēriņu. Tāpat putu ziepju dozators nodrošina labu higiēnas līmeni, novēršot ziepju nonākšanu uz izlietnes un apkārt tai.

Atbrīvojieties no nepatīkamas smakas

Ienākot jebkurā telpā, pirmais, ko pamana, ir gaisa kvalitāte. Modernākie gaisa atsvaidzinātāji telpām neitralizē nepatīkamu smaku. Gaisa atsvaidzinātāji telpām tagad ir pieejami ne tikai aerosolu veidā, bet arī kā ierīces, kas cauru dienu aktīvi izplata aromātu. Izmantojot modernizētos gaisa atsvaidzinātājus, var baudīt neuzkrītošu un patīkamu smaržu labierīcībās visas dienas garumā.

Tikt galā ar telpu uzturēšanas darbiem Jums palīdzēs tekstila serviss un tā sniegtie pakalpojum. Plašāku informāciju par iespējām varat uzzināt te.
Izvēlieties no plašā preču klāstā visu nepieciešamo un samaziniet uzkopšanas laiku!

Comments are Disabled