GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI UN TUALETES BIRSTE – APMEKLĒTĀJU UN DARBINIEKU ĒRTĪBĀM

Katra uzņēmuma īpašnieks zina, cik būtiska nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam. Ja gribi ne tikai parūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem tīkamu iekārtojumu, bet arī spodrināt uzņēmuma tēlu, ieskaties Berendsen piedāvājumos.

Berendsen piedāvājumā vairāki pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss. Berendsen sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs veidot sakārtotu vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās . Higiēnas aprīkojums ir īpaši nozīmīga lieta, lai garantētu patīkamu darba vidi gan darbiniekiem, gan kompānijas klientiem. Mūsdienīgajā un funkcinonālajā tualetes telpu aprīkojumā ietilpst , piemēram, ziepju dozatori. Uzņēmuma piedāvājumā esošie putu ziepju dozatori ir praktiski un ērti lietošanā, turklāt putu ziepes ir īpaši efektīvs risinājums. Ziepju dozatori izstrādāti tā, lai  ar vienu spiedienu  rokās ērti nonāktu precīzi 0,4 ml putu ziepju. Pateicoties precīzajam daudzumam un koncentrētajai konsistencei,tas ir arī ekonomisks risinājums.

Vairāk lasi- http://bauska.pilseta24.lv/zina?slug=kadi-as-berendsen-tekstila-serviss-pakalpojumi-var-noderet-jums-6312f11d4b/1779993

Vēl viena tualetes telpā noderīga lieta – gaisa atsvaidzinātāji. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji likvidē smakas un nodrošina patīkamu aromātu tualetē visas dienas garumā. Pieejami trīs aromātu veidi. Aromāta stiprumu var pielāgot telpas lielumam. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji, salīdzinājumā ar parastajiem variantiem, nezaudē aromāta stiprumu līdz pat lietošanas beigām. Gaisa atsvaidzinātāji nodrošina nemainīgu aromātu visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāju lietošanas periodā. Gaisa atsvaidzinātāji paredz, ka ar vienu pietiek 30 kvadrātmetru platībai.

Berendsen sortimentā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne vien tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tiek veikta to regulāra piegāde. Tualetes birste no Berendsen ir labs variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt birstei ir mūsdienīgs dizains, kas   iederas katrā interjerā.

BERENDSEN TEKSTILA SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ VIRTUVES DVIEĻI – KVALITATĪVI UN FUNKCIONĀLI

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu . Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi regulāri tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citās vietās. Domājot par klientu ērtībām, Berendsen nodrošina tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi labi pilda savu darbu – virtuves dvieļi izgatavoti no kvalitatīvas kokvilnas.

Tas nav viss – Berendsen piedāvājumā arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī šie pakalpojumi  ir nozīmīgs ieguldījums tīrības uzturēšanā. Berendsen pakalpojumi pieejami vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas darbinieki sniegs konsultācijas par labākajiem risinājumiem tieši Tavā uzņēmumā.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un cits higiēnas aprīkojums – viss tīrai videi lielos un mazos uzņēmumos! Apmeklē www.berendsen.lvun uzzini vairāk.

 

Comments are Disabled