Kā izvēlēties trauku mazgājamās mašīnas savai virtuvei

trauku mazgājamā mašīna1a.lvPateicoties tehnoloģiju attīstībai, tagad sadzīves preču tirgū tiek piedāvāti daudz jaudīgāki, efektīvāki un ērtāki trauku mazgājamo mašīnu modeļi, kas būs lielisks papildinājums jebkurai virtuvei. Trauku mazgājamo mašīnu modeļos parādās aizvien noderīgākas īpašības, piem., temperatūras un ūdens sensori, daudzveidīgas mazgāšanas sistēmas, tvaika tīrīšana, atliktais starts un citas. Tas nozīmē, ka laiku, ko agrāk pavadījāt virtuvē mazgājot traukus, tagad varat izmantot savām vajadzībām.

Continue reading

Uzzini, kāda veida portatīvais dators vispiemērotākais tieši Tev?

portatīvie datori 1a.lvMūsdienās ir simtiem dažādu portatīvo datoru modeļi, tāpēc ikviens noteikti sev ir uzdevis jautājumu, pēc kā vadīties un kā sašaurināt šo sarakstu? No lētiem un vienkāršiem, līdz dārgiem un jaudīgiem portatīvajiem, lai atrastu savu ideālo datoru nepieciešams atbildēt uz diviem jautājumiem: kādiem uzdevumiem es šo datoru lietošu un kur es to lietošu?

Continue reading

Jaunas un kvalitatīvas skrituļslidas no 20 latiem

Jaunas-skrituļslidasInterneta veikals 1a.lv piedāvā iespēju iegādāties skrituļslidas par cenu, sākot no 20 latiem. Šis piedāvājums neslēpj nekādus āķus – skrituļslidas ir kvalitatīvas, un tās nav lietotas. Īpaši zemo cenu palīdz nodrošināt tas, ka 1a.lv sadarbojas ar lielākajiem ražotājiem un vairumtirgotājiem, tādejādi līdz minimumam samazinot izmaksas par starpniecību. Continue reading